Hakkımızda

korlas marın

Hakkımızda

Tarihimiz boyunca deniz ve denizcilik sevgisini merkez alan benzersiz ve örnek bir marka yaratma vizyonuyla ilerledik. Joker Boat ise bu vizyonumuzla mükemmel bir uyum sağladı. İtalya’da uzman el işçiliğiyle üretilen Joker Boat tekneleri, kalite, dayanıklılık ve zarif tasarımlarıyla tanınan bir marka haline geldi. Korlas Marin olarak, Joker Boat’un Türkiye’deki yetkili distribütörü olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz.

Hedefimiz, ürün kalitesi ve geniş ürün yelpazesiyle Korlas Marin olarak size en iyi hizmeti sunabilmektir. Korlas Marin olarak tüm denizseverleri, Joker Boat’un köklü denizcilik deneyimini keşfetmeye davet ediyoruz

Denizin büyüleyici dünyasını keşfetmenize ortak olmak ve anılar yaratmak için Korlas Marin olarak her zaman buradayız. Joker Boat markasıyla birlikte Türkiye’deki denizcilik sektöründe yeni sulara yelken açmanın heyecanını sunmayı hedefliyoruz.

nasıl çalışıyoruz

Korlas Marin Güvenilirliğini Adım Adım Takip Edin

İhtiyaç Analizi

Sizin için en uygun yat veya botu belirlemek adına detaylı bir ihtiyaç analizi yapıyoruz. Taleplerinizi ve beklentilerinizi dikkate alarak size özel çözümler sunuyoruz.

Profesyonel Rehberlik

Deneyimli ekibimiz, sürecin her aşamasında size rehberlik ediyor. Doğru seçim yapmanız için teknik ve pratik bilgilerle destek sağlıyoruz.

Kapsamlı Hizmet

Yat ve bot kiralama/satın alma işlemlerinizde tüm detaylarla ilgileniyoruz. Bakım, sigorta ve yasal işlemler dahil olmak üzere tüm hizmetleri tek çatı altında sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Her adımda size kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak beklentilerinizi karşılıyoruz.

korlas marın

En Talepkarların İhtiyaçları İçin Özel Olarak Tasarlanmış Çözümler
Korlas Marin, deniz tutkunlarının yüksek beklentilerini karşılamak için kaliteyi ön planda tutan bir firmadır. Türkiye’de Joker Boat yetkili ithalatçısı olarak; Clubman, Barracuda ve Coaster model lüks ve konforlu botlar sunarak yüksek müşteri profiline hitap eder.

Müşterilerinin en uç ihtiyaçlarını karşılayabilen geniş ürün yelpazesi ve profesyonel hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratır. Denizcilikte mükemmelliği hedefleyen Korlas Marin, yeni rotalarda rahatlıkla yolculuk etmenize zemin hazırlar.

vizyonumuz

Müşterilerimize en yüksek kalitede yat ve bot kiralama/satış hizmeti sunarak sektörde öncü ve güvenilir bir marka olmak. İnovasyon ve sürekli gelişimle, denizcilik deneyimini en üst düzeye çıkararak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak.

misyonumuz

Titizlikle çalışarak müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, onlara güvenli, konforlu ve unutulmaz bir denizcilik deneyimi sunmak. Profesyonel ekibimizle, sektördeki en iyi hizmet standartlarını sağlamak ve sürdürülebilir bir şekilde büyümek.